Life Style

Video/ “Mos e posto në Instagram”, Basha shfaqet në kuzhinë duke gatuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:28 - 06/02/21 |
Opi Nion

Larg kostumit politik, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shfaqet në një video duke gatuar në shtëpinë e tij.

Videoja është postuar në “Instagram” nga bashkëshortja e tij, Aurela Basha, e cila krahas videos shkuarn se; Burri im @lulzimbasha gatuan edhe me mire se une (kur ka kohe).

Në video Basha i kërkon bashkëshortes që të mos e publikoj në rrjetet sociale, por duket se kjo e fundit nuk i është bindur duke na treguar Bashën familjar dhe larg deklaratave politike./ Opinion.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Pas