-Jetë dhe Stil

Video/Makina pëson defekt, treni e merr përpara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:32 - 10/04/22 |
Opi Nion

Një makinë e cila ishte ndalur në shina në Merlo të Argjentinës për shkak të një defekti teknik u shkatërrua kur një tren u përplas me të. Gruaja e shoferit dhe tre fëmijët ishin brenda automjetit në momentin e ngjarjes dhe më vonë u dërguan në spital, duke pësuar vetëm lëndime të lehta.

View this post on Instagram

 

A post shared by CBS News (@cbsnews)

Pas