Kronikë

Video/Makina përfshihet nga flakët në mbikalimin e Kamzës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 17/07/21 |
Opi Nion

Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e së shtunës në mbikalimin e Kamzës. Sipas informacioneve paraprake shkak i zjarrit ka qenë një defekt teknik në mjet, por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar.

“Në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës, dyshohet se si pasojë e një defekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues shtetasin A. Z., ku ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi Policia./Opinion.al

 

Pas