-U tha në Opinion

Video/ Lëkundjet e tërmeti, si reagojnë të ftuarit në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:06 - 28/01/20 |
Geljano Fataj

Një tërmet me magnitudë 4.9 ballë dhe thellësi 7 km,  me epiqendër 3 kilometër në veri të fshatit Bubq, është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte.

Lëkundjet e forta kanë shkaktuar panik tek qytetarët. Edhe në studion e “Opinion”, lëkundjet kanë frikësuar të ftuarit teksa po regjistrohej një emision.

Ja si kanë reaguar ata në sekondat e tërmetit.

Si u përjetua tërmeti në Opinion

Si u përjetua tërmeti në Opinion

Posted by Opinion.al on Tuesday, 28 January 2020

Pas kësaj goditje, është regjistruar një tjetër e cila ka qenë me magnitudë 4.1

Emergjencat Civile njoftojnë se nga komunikimi me bashkitë Durrës, Dibër, Gjirokastër, Fier, Vlorë, Shkodër dhe Lezhë nuk raportohen dëme në njerëz apo materiale / Opinion.al

Pas