Kronikë

Burri bie nga lartësia, dyshohet se u tremb nga tërmeti


               Publikuar në : 00:16 - 29/01/20 |
Opi Nion

Një burrë ka humbur jetën në Durrës. Sipas raportimeve të para mësohet se burri ka qenë roje në një pallat në ndërtim.

Po ashtu dyshohet se burri të jetë trembur nga tërmeti i mbrëmjes te se martës.

Sipas IGJEUM tërmeti ishte me magnitudë 4.9 me thellësi 7 km me epiqendër 3 km në veri të fshatit Bubq.

Lëkundja sizmike ka zgjatur disa sekonda dhe ka shkaktuar panik te njerëzit të cilët kanë dalë nga banesat./ Opinion.al

Pas