Te Fundit

Video/ Kryeministri i Luksemburgut vizitë në Tiranë, Rama e pret me ceremoniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:32 - 26/08/22 |
Opi Nion

Kryeministri i Luksemburgut Xavier Bettel, ndodhet në Tiranë për një vizitë zyrtare. Sikurse duket në pamje ai është pritur me ceremoni shtetërore nga kryeministri Edi Rama.

Më pas, rreth orës 10:30 Rama dhe Bettel do të zhvillojnë një konferencë të përbashkët për shtyp.

Pas