InstaBIZ

Video/ Era Rusi karrierë bëhet me të pasme si të Nicki MinajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 02/05/16 |
root

Era Rusi ka imituar reperen Nicki Minaj duke bërë një performance tejet provokuese dhe seksi. Por ja ccfarë thonë kolegët për këtë performancë të Erës si dhe për të “pasmet” e saj…

Era u shpall fituese e mbrëmjes dhe pranoi se karrierë nuk bëhet vetëm me zërin por edhe me hiret trupore.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas