Life Style

Video/Këngë e valle mbi makina, dasmorët bllokojnë autostradën në Laç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:05 - 22/08/21 |
Opi Nion

Disa dasmorë tepër të ekzaltuar duket se nuk kanë arritur ta mbajnë për vete gëzimin e marrjes së nuses sipas riteve tradicionale. Madje më shumë se kaq. Ata janë ndalur në mes të rrugës, në autostradë dhe me muzikë të lartë kanë kënduar e kërcyer, duke hipur mbi makina dhe duke bllokuar rrugën për disa minuta.

Kjo skenë ka shkaktuar reagim nga drejtues të tjerë të mjeteve të cilët me bori kanë kërkuar lirimin e rrugës./Opinion.al

Pas