-U tha në Opinion

Video/ Kë takoi ish-kryeministri Berisha në fund të emisionit ‘Opinion’?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:15 - 13/09/18 |
b.f

Ish kryeministri Berisha në mbyllje të ‘Opinionit’ është njoftuar nga drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu, se dikush kishte ardhur ta takonte.

Bëhet fjalë për minatorin nga Bulqiza të cilin Blendi Fevziu, e ka takuar në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili i shprehu dëshirën  këtij të fundit që kur Berisha të ishte në ‘Opinion’ ai të vinte dhe ta takonte.

Ramazani  ka ardhur në studion e ‘Opinion’ dhe në fund të emisionit është përshëndetur me ish kryeministrin Berisha dhe ka realizuar me të një fotografi./Opinion.al

Pas