Sport

Video/ Kaka turpërohet në kalçeto


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:51 - 09/02/20 |
Opi Nion

Kaka, fituesi i Topit të Artë në vitin 2007 dhe ish-kampioni i Milanit, është tërhequr nga futbolli profesionist, por siç shihet dhe në një video të publikuar në rrjetet sociale, ai shpesh herë luan me miqtë e tij kalçeto.

Në një video shihet se si braziliani turpërohet nga një amator. Kaka tregohet shumë sportiv duke qeshur e duke përshëndetur kundërshtarin./ Opinion.al

Pas