Sociale

VIDEO/ Jo vetëm si mjek, Pëllumb Pipero shfaq një talent të ri!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:07 - 21/03/21 |
Opi Nion

Një nga personazhet më publik por edhe të dashur për njerëzit gjatë pandemisë ka qenë mjeku infeksionist Pëllumb Pipero.

Sot Pipero është shfaqur në një dalje mediatike ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim.

Pipero shfaqi talentin e tij si një aktor në skenë bashkë me Bes Kallakun dhe Juxhin Plovishtin, në rolin e vajzave të TikTok-ut.

Vajzat e TikTok-ut kërkojnë të bëjnë vaksinën kundër koronavirusit por kanë një shqetësim. Se si shkon biseda mes mjekut dhe vajzave të TikTok-ut, zbulojeni në videon e mëposhtme.

Pas