Aktualitet

Video/ Ja se si u arrestua sot Albin Kurti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:00 - 30/11/15 |
b.f

Këto janë pamjet kur Policia e Kosovës ndërhyri mesditën e sotme në selinë e Vetëvendosje në Prishtinë, duke arrestuar liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti. Ku vihen re edhe policët e armatosur deri në dhëmbë

Pa koment

Intervenimi i dhunshëm i Policisë në Zyrën për Media dhe Komunikim, të Lëvizjes VETËVENDOSJE!

Posted by Lëvizja VETËVENDOSJE! on 2015-11-29

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas