Aktualitet

Video/ Ja momenti i përplasjes së avionit në aeroportin e Dubait


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:45 - 04/08/16 |
b.f

Një avion i kompanisë Emirates u përplas në pistën e aeroportit të Dubait dhe shpërtheu në flakë.

Avioni Boeing 777 me 282 pasagjerë dhe 18 ekuipazh, bëri një ulje të detyruar.

Linja ajrore thotë se nuk ka asnjë person të dëmtuar.

Avioni po fluturonte nga Trivandrumi në Indi drejt Dubait.

Kjo video tregon momentin e parë kur avioni përplaset dhe shpërthen në flakë.

https://youtu.be/ewy_kJwJ254

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas