Kryesore

VIDEO/ Ja çfarë ndodhi sonte pas kamerave në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:31 - 16/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të marte në emisionin ‘Opinion’  po flitet për ligjin antishpifje që kryeministri Rama ka paralajmëruar të votojë mbi median online.

Me një panel me gazetarë dhe analistë të ftuar në studio, emisioni po transmetohet  live në ekranin e TVKlan.

Ndërkohë më poshtë ndiqni videot pikante nga dhoma e grimit, ku të ftuarit dhe stafi po përgatiten për fillimin e emisionit./G.Z- Opinion.al

Pas