Kryesore

VIDEO/ Ja çfarë ndodhi pas kamerave në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:36 - 24/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin ‘Opinion’ po flitet për operacionet e Policisë së Shtetit dhe arrestimin e disa zyrtarëve të lartë.

Në studion e ‘Opinion’ janë ftuar të flasin për këtë çështje përfaqësues të Ministrisë së Brendshme, analistë dhe gazetarë.

Në videon që sjellim sonte për atë që ndodhi jashtë kamerave janë regjistuar disa moment nga dhoma e grimit dhe batutat mes të ftuarve dhe drejtuesit të emisionit Blendi Fevziu.

Ndiqni në videot më poshtë çfarë ndodhi pas kamerave./Opinion.al

Pas