InstaBIZ

Video/ Irena & Viola kujtojnë koreografitë e “DWM” në klubBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:33 - 29/04/16 |
root

Dy biondet simpatike, Irena Kita dhe Viola Spiro të cilat morën pjesë në spektaklin “Dance With Me”, pasionin për kërcimin mund ta zhvillojnë nëpër klube. Ja tek i shohim dy bukuroshet teksa kërcejnë krah njëra-tjetrës.

Vajzat e kanë ruajtur miqësinë edhe pas programit…

Dance…the hidden language of the soul. Something that sets you free. ????✌?️ @violaspiro

A video posted by Irena Kita (@irena_kita) on

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas