InstaBIZ

Beyonce dhe Jay-Z, ku unazat e martesës?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:49 - 29/04/16 |
root

Pak ditë më parë kur çeli edhe turin e saj koncertor në Miami, Beyonce i hodhi poshtë zërat për divorc mes saj dhe Jay-Z, duke e falenderuar publikisht bashkëshortin e saj.

Por gjërat nuk janë ashtu siç duken, Daily Mail ka siguruar disa foto në backstage nga dy yjet botëror, ku shihet qartazi që këngëtarët nuk i mbajnë më në dorë unazat e martesës.

1243

Beyonce dhe Jay-Z u martuan në vitin 2008 dhe janë prindër të një vajze 4 vjeçare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas