Aktualitet

Video/ Haxhiu: Sondazhi tregon se opozita nuk e ka kauzën e drejtëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:42 - 28/04/16 |
b.f

Baton Haxhiu tha në Opinion se qeveria ka një problem serioz me këtë sondazh, pasi ka 56.8 për qind të popullsisë të pakënaqur, por kjo nuk mjafton që kjo qeveri të bjerë për shkak se ky sondazh  është i ngjashëm me atë që ka bërë për Serbinë, Tadiç në një periudhë prej 7-8 vitesh ka humbur gati 36 për qind të elektoratit dhe në këto zgjedhje ai ka fitur vetëm 8 për qind.

Kjo tregon se opozita nuk e ka kauzën e drejtë për qeverisjen e keqe. 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas