Aktualitet

Video/ Gruaja rreh me shpulla dhe grushte fatorinon e urbanit të TiranësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:18 - 04/05/16 |
b.f

Zënka dhe sherre të shpeshta ndodhin në transportin publik në kryeqytet, kjo më së shumti ndodh mes qytetarëve dhe faturinove e deri edhe në dhunë dhe refuzim të dhënies së lekëve.

Autobusët e urbanit të Tiranës përveç  se të të mbushur me njerëz, aty ndodhin, ngacmime seksuale, vjedhje e deri tek sherri.

Në videon e mëposhtme duke më së më së miri sherri mes një gruaje dhe faturinos në urbanin e “Tiranës së Re”, të sheshi “Shqiponja”.

Sipas raportuesit, zonja ka refuzuar të paguajë biletën dhe që prej atij momenti reagimet  e forta të gruas dhe të faturinos e degradojnë skenën deri në dhunë fizike.

“Faturinoja i kërkoi leket ajo tha kam dhe s’dua t’i jap dhe ik mo na ca bythen i tha faturinos,, pastaj kur doli ajo nga urbani i tha faturin hip dhe njëher pa lekë po s’ti q…a ropt tha pastaj u kthye kjo dhe po ziheshin, por dolën ne rruge siç duket edhe ne video”, ka raportuar qytetari i cili i ka nisur këtë video në “jetaoshqef”. 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas