InstaBIZ

Video/ Genta Ismajli dhe partneri i saj zbulojnë gjininë e binjakëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 04/12/21 |
Opi Nion

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli është në pritje të binjakëve dhe këtë të shtunë ka zbuluar gjininë e tyre.

Me një video nga festa e Baby Shower, Genta dhe partneri i saj Usta zbuluan se do të bëhen me një vajzë dhe një djalë. Nga kutia e madhe dolën tullumbace blu që simbolizojnë djalin dhe tullumbace rozë që simbolizojnë vajzën.

Genta zgjodhi që këtë lajm ta ndante me publikun përmes një videoje të publikuar në YouTube./Opinion.al

Pas