Aktualitet

Video e plotë/ Zbardhet e vërteta, pse polici e qëlloi me grusht drejtuesin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:59 - 21/08/16 |
b.f

Është zbardhur e vërteta e videos ku një polic rrugor qëllon me grusht një drejtues automjeti. Sipas videos së plotë të publikuar nga “Jeta Osh Qef”, drejtuesi i mjetit ka tentuar të kryejë në parakalim të gabuar në sy të policit rrugor.

Ky i fundit i ka bërë shenjë që të ndalojë, por ai jo vetëm që nuk ka ndaluar, por edhe e ka shkelur me makinë në këmbë.

Pas kësaj, Policia e ka nxjerr jashtë drejtuesin dhe ka tentuar ta arrestojë, por ai përsëri ka kundërshtuar me forcë.

Në videon e plotë dallohen momentet se si polici rrihet dhe dhunohet nga derjtuesi i mjetit dhe një tjetër.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas