Bota

Video/ E ngacmoi seksualisht, vajza dhunon burrin në autobus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:38 - 27/10/21 |
Opi Nion

Një grua arriti që të neutralizonte një burrë që e ngacmoi seksualisht në një autobus në Brazil.

Gruaja ishe duke u kthyer nga palestra në shtëpi, në qytetin e Belemit, kur dyshohet se u ngacmua seksualisht.

Pamjet në video tregojnë momentin kur gruaja, e cila praktikonte artet mariciale Muay Thai, kap për fyti burrin që e ngacmoi dhe më pas e shtyn përtokë.

Ajo i kërkoi shoferit të autobusit që të ndalonte pranë stacionit policor për të kallëzuar incidentin.

Pas