Bota

Video “e çmendur”, gruaja kap momentin kur rrufeja godet kamionçinënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 08/07/22 |
Opi Nion

Ndërsa kthehej në shtëpi nga një pushim familjar gjatë një stuhie pranë Shën Petersburg, Michaelle May Whalen vendosi të kap në foto një rrufe qe po godiste herë pas here tokën.

Pas një sërë përpjekjesh të pasuksesshme për të bërë foto, ajo arriti ta kapë rrufenë pasi goditi kamionçinën e drejtuar nga bashkëshorti i saj.

Në bordin e kamionçinës ndodhej bashkëshorti bashkë me fëmijët. Ashtu siç shihet edhe në video, kamionçina mori një goditje të fuqishme por fatmirësisht burri dhe fëmijët shpëtuan pa asnjë lëndim.

Meteorologët e quajtën videon “më të çmendurit” dhe “më të pabesueshme” që ka kapur nga afër goditjen e një rrufeje./Opinion.al

Pas