-Jetë dhe Stil

Video/ Dallohet një ufo gjatë orëve të natës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:13 - 27/10/16 |
root

Dritat e jashtëzakonshme të gjelbërta janë dalluar në qiellin e Siberisë, duke çuar ekspertët dhe banorët të mendojnë se kanë qenë alienë.

Spektakli ndriçoi qiellin mbi liqenin Bajkal të martën në mbrëmje.

Si fillim banorët menduan se drita jeshile vinte nga një raketë e lëshuar nga ushtria e Vladimir Putin në Orenburg, e cila e goditi me “sukses” shënjestrën e saj në gadishullin Kamchatka afër Paqësorit.

Megjithatë u zbulua se raketa ishte nisur nga Rusia orë më parë.

Në zonën e Goryachinsk pamë një dritë të fortë jeshile dhe më pas një objekt duke fluturuar. Fluturoi disa sekonda mbi liqenin e Bajkalit dhe më pas u zhduk, u dogj në atmosferë”, tha Mikhail Ovdin, një spektator./tvklan.al

Pas