InstaBIZ

Video/ Çfarë ndodhi mes Ramës dhe Çanit para se të fillonte ‘Zonë e Lirë’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:18 - 19/10/18 |
b.f

I ftuar sonte në emisionin ‘Zonë e Lirë’ është kryeministri Edi Rama.

Por përpara se të futej në studio për emisionin live, ai ka realizuar sëbashku me drejtuesin e  ‘Zonë e Lirë’ Arian Çanin, një foto epike.

Mesa duket të dy kanë bërë një mimikë të pazakontë për të realizuar një foto, e ku shihen duke mbledhur fytyrën.

Nuk kuptohet qartë qëllimi i kësaj foto, por mesa duket pozicionimi i tillë do të shkaktojë reagime në rrjete.

Ndiqni më poshtë videon e plotë ku Rama dhe Çani realizojnë foton./G.Z- Opinion.al

 

 

View this post on Instagram

 

@ediramaal @ariancanizl #zoneelire #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

A post shared by tvklan.al (@rtvklan) on

 

View this post on Instagram

 

Kryeministri Rama pas pak në #zoneelire! #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

A post shared by tvklan.al (@rtvklan) on

Pas