Life Style

VIDEO/Burri kapet duke fotografuar një grua poshtë fustanit në urban, plas sherriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:01 - 06/06/22 |
Opi Nion

Qytetarët që udhëtonin në një autobus në Stamboll kanë kapur një burrë i cili bënte fotografi fshehurazi poshtë fustanit të një vajze.

Në kohën që qytetarët e ndaluan, ai betohej se nuk kishte bërë diçka të tillë duke thënë se ishte baba i dy fëmijëve dhe inxhinier duke theksuar se nuk merrej me gjëra të tilla. Por, udhëtarët i hapën telefonin dhe zbuluan te galeria e fotove pikërisht fotot e papërshtatshme të gruas që ai kishte fotografuar.

Kaq mjaftoi që ta dorëzonin në polici duke bërë që tashmë të akuzohet për ngacmim seksual.

Pas