Aktualitet

Video/ Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës. Ja arsyeja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:04 - 16/10/16 |
root

Pasditja e kësaj fundjave e ka gjetur të bllokuar autostradën Tiranë-Durrës, ku është krijuar një trafik tejet i rënduar në të dyja drejtimet e autostradës.

Fluksi i madh i udhëtarëve është jo vetëm prej kthimit nga pushimi i shkurtër i fundjavës jashtë kryqytetit por edhe  ofertat promocionale të qendrës tregtare QTU që ndodhet në këtë zonë.

Uljet e çmimeve kanë bërë që qytetarët të dynden drejt qendrës tregtare e për pasojë fluksi i makinave ka krijuar një trafik të rënduar.

Opinion.al sjell fotot dhe videot që tregojnë situatën.

316c6eb9-3d83-409f-a415-957bbf3bf4a8

Pas