InstaBIZ

VIDEO/ Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “mbulohen” me para në dasmëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:36 - 11/07/22 |
Opi Nion

Bes Kallaku dhe Mateus Frroku janë mbuluar me para në një dasmë ku ata kanë performuar disa nga këngët e tyre.

Një muaj më parë Kallaku dhe Frroku publikuan këngën e tyre “Rrapatushe”, e cila duke se ka ndezur atmosferën në dasmë.

Nga videot teksa Kallaku dhe Frroku “mbulohen” me para. Në njërën prej tyre, shihet këngëtari Mateus i cili merr një fshesë gjatë dasmës dhe mbledh paratë që janë hedhur.

“O Mates Frroku o çun për shpi”, ka shkruar Besi krahas videos ku shihet duke mbledhur paratë me fshesë.

 

Pas