Kryesore

Video/ Bëhen gati për ‘përgjimet e Tahirit’, ja si sillen të ftuarit pas kamerave!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:44 - 29/03/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të enjte në emisionin “Opinion” po flitet për faktet e reja të çështjes Habilaj dhe dyshimet për implikimin e ish ministrit të Brendshën Saimir Tahiri.

Vetëm pak minuta para fillimit të emisionit janë shkëputur disa momente në prapkuinta. Si gjithmonë edhe sonte, videot më interesante regjistrohen tek dhoma e grimit.

Në video shihet stafi i emisionit dhe të ftuarit teksa shkëmbejnë bisedat e fundit mes tyre pëpara se të futen në transmetim live.

Ndiqni në videot më poshtë atë çka ndodhi pas kamerave sonte në TV KLAN ./G.Z-opinion.al

Pas