InstaBIZ

Video/ Anxhelina dhe Albërie Hadërgjonaj në të njëjtin vend me DiCaprion dhe De Niron


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:30 - 22/09/16 |
root

Ato janë mjaft të lidhura me njëra-tjetrën ndonesë prej disa kohësh Anxhelina Hadërgjonaj jeton në SHBA.

Megjithatë ajo dhe mamaja e saj Albëria kur bashkohen bëhen një dyshe e pandarë. Mbrëmjen e shkuar ato kanë qenë në eventin “Friars Club Icon Award Gala”, mes emrash të njohur të hollivudit.

Ky event nderon figura të njohura të artit ky ndër të tjerë atë mbrëmje edhe regjisorin me famë botërore Martin Scorsese. Nënë e ishin  pranë emravë të njohur si Leonardo DiCaprio, Martin Scorsese, Robert De Niro.

Pas