Kronikë

Video/Aksident në Lezhë, ambulanca përplaset me mjetin tip “Toyota”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:46 - 09/10/20 |
el ida

Dy automjete janë përfshirë në një aksident automobilistik të ndodhur mesditën e së premtes në Lezhë.

Në videon e siguruar nga Opinion.al shihet se në aksident është përfshirë një auto-ambulancë dhe një mjet tip Toyota.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të dëmtuar, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

 

Pas