Kronikë

VIDEO/Aksident i trefishtë në “Rrugën e Kombit”, plagosen dy vajza


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:16 - 07/04/21 |
Opi Nion

Tre automjete janë përplasur këtë paradite në Rrugën e Kombit, dhe si pasojë kanë mbetur të plagosura dy vajza. Sipas news 24 një nga makinat është përplasur me një furgon. Ndërsa në aksident është përfshirë një makinë e tretë.

Dy shtetaset e plagosura janë transportuar në spital, ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën.

Burime paraprake bëjnë me dije se shkak i aksidentit ka qenë moszbatimi i rregullave të qarkullimit rrugor./Opinion.al

Pas