Aktualitet

Video/10 persona hyjnë në banesë, rrahin dhe grabisin biznesmenin në Nikël


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 24/10/21 |
Opi Nion

Biznesmeni Nazmi Çangu është dhunuar dhe është grabitur brenda banesës së tij në Nikël të Krujës.

Mësohet se kanë qenë rreth 10 vetë të armatosur e me maska që kanë kryer grabitjen, kanë torturuar dhe lidhur kryefamiljarin.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 1 pas mesnatës, ndërsa kamerat e sigurisë kanë filmuar hyrjen ne banese. Biznesmeni ka rrëfyer se i kanë prerë edhe gishtin, ndërsa mësohet se i kanë grabitur para dhe flori në vlerë rreth 100 mijë euro./Opinion.al

Pas