Aktualitet

Vendimarrje mbi situatën politike, PD njofton mbledhjen e Kryesisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:42 - 14/11/21 |
Opi Nion

Partia Demokratike ka njoftuar mbledhjen e kryesisë gjatë ditës së nesermë, lidhur me zhvillimet politike. Përmes një njoftimi Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi bën me dije  se kjo mbledhje ka për qëllim marrjen e masave për të mbrojtur interesin e Partisë Demokratike.

Njoftimi  

Të nderuar anëtarë të Kryesisë,

Në mbështetje të pikës 4, të nenit 45 të Statutit të PDSH, nesër, datë 15.11.2021, ora 16:00, do të zhvillohet mbledhja e Kryesisë së Partisë, me rend dite:

“Diskutime dhe vendimmarje mbi situatën politike, si dhe marrjen e masave për të mbrojtur interesin e Partisë Demokratike dhe funksionimin demokratik të organeve të saj”.

Mbledhja do të zhvillohet në sallën e mbledhjeve të Grupit, Kati i II, Selia Qendrore e PDSH.

Duke ju falenderuar për mirëkuptimin,

Sekretari i Përgjithshëm

Gazment Bardhi

 

 

Pas