Aktualitet

“Vdekje tradhëtarëve“, Presidenti-Ballës: Gati të firmos dekretin për…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 28/04/21 |
Opi Nion

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar menjëherë pas postimit të Taulant Ballës.

Meta nëpërmjet një shkrimi të shkurtër në rrjetet sociale, thotë se Presidenti është i gatshëm për të firmosur dekretin për mbrojtjen e Republikës, ndërkohë që shyon ndër të tjera se Shqipëria është e shqiptarëve dhe vdekje tradhtarëve.

“Kërcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!

Shqipëria e Shqiptarëve! Vdekje tradhëtarëve!”- shkruan Meta./Opinion.al

Pas