Kryesore

Vasili: A do ua mbyllë Rama çështjen ish-deputetëve të arrestuar?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:00 - 21/10/18 |
b.f

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar në profilin e tij në fcb lidhur me arrestimet e fundit të dy ish-deputëveve socialistë.

Sipas Vasilit Edi Rama ka një drejtësi dhe standard për vete dhe një për të tjerët.

Statusi i plotë

Edi Rama i mbyll veprat e tij penale me falje ne facebook,po keta ish deputetet a munden????

 

Edi Rama ka nje drejtesi dhe standart per vete dhe nje per te tjeret.

Edi Rama bleu prokurorine dhe kur u akuzua se i beri thirrje policise te hidhte uniformat per te bere vota ,kreu veper te rende penale dhe pastaj kerkoi falje ne facebook dhe ja mbyllen ceshtjen.

Edi Rama mashtroi dynjane me audipergjimin e Agron Xhafes dhe prokuroria ja mbylli prap ceshtjen.

Po ketyre ish deputeteve te arrestuar po te kerkojne falje me facebook si Edi Rama a ju mbyllet ceshtja???

 

Pas