Aktualitet

Valixhja e braktisur në Fier alarmoi policinë, rezultoi që ishte bosh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:26 - 03/04/22 |
Opi Nion

Ka rezultuar e zbrazët valixhja e gjetur në qendër të qytetit të Fierit. Policia u vu në alarm pas sinjalizimit nga qytetarët për praninë e saj dhe pas rrethimit të zonës dhe ndërhyrjes së forcave xheniere, rezultoi se ajo ishte bosh.

NJOFTIMI nga policia 

Informacion paraprak

Në orën 10:30, jemi njoftuar se në lagjen “Apollonia”, Fier në anë të rrugës është konstatuar një valixhe e mbyllur.

Shërbimet e Policisë kanë vendosur perimetrin e sigurisë në vendngjarje dhe po verifikojnë rastin. Janë njoftuar forcat xheniere për të kryer veprimet e mëtejshme.

Pas