InstaBIZ

Vaksinohet Bleona Qereti: Është koha për të mundur COVID-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:16 - 07/01/21 |
Doriana Çepunaj

Këngëtarja, Bleona Qereti, ka marrë vaksinën kundër Covid-19. Lajmin e publikuar vetë ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë vaksinën për COVID -19  ta marrë në konsideratë. Është koha për të mundur COVID-19 një herë e mirë”, ka shkruar Bleona.

Më tej, këngëtarja ka falenderuar bluzat e bardha, të cilët i ka konsideruar heronj në luftën me pandeminë COVID-19.

“Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shtuar më tej Bleona./Opinion.al

Pas