Kryesore

Vaksinimi i të moshuarve, Rama: Nderi është i yni, rrofshi sa malet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:29 - 30/03/21 |
Opi Nion

Sot në Shqipëri është dita e tretë e procesit të vaksinimit masiv. Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama ka publikuar në “Facebook”, një video shfaqen të moshuarit teksa vaksinohen.

Krahas videos, Rama shkruan nderi është i tij dhe i qeverisë, teksa ka dhe një urim për të moshuarit.

“Nderi është i gjithi i yni. Rrofshi sa malet”, shkruan Rama./ Opinion.al

Pas