Aktualitet

Urimi i Ambasadës amerikane në Tiranë për KrishtlindjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:22 - 25/12/22 |
Opi Nion

Ambasada e SHBA në Tiranë ka uruar besimtarët e krishterë shqiptarë për festën e Krishtlindjeve.

Në një postim në faqen zyrtare në “Facebook” ambasada amerikane uron për një vit të ri të lumtur dhe të begatë.

“Gëzuar Krishtlindjet nga të gjithë ne në Ambasadën e SHBA! Gëzuar festat dhe urimet më të mira për një vit të ri të lumtur dhe të begatë!”- shkruhet në urimin e SHBA.

Pas