Politikë

U zgjodh në krye të FRPD, Xhaferri: Do bëj maksimuminBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:18 - 02/10/22 |
Opi Nion

Besart Xhaferri është zgjedhur në krye të forumit rinor të Partisë Demokratike pas zgjedhjeve të mbajtura një ditë më parë, kur mori 5256 vota. Përmes një publikimi në rrjetet sociale, ai ka falenderuar mbështetësit, ndërsa shprehet se do të bëjë maksimumin t’i përfaqësojë ata denjësisht.

Postimi i plote

Puna fillon…

Përgjegjësi, dhe jo privilegj!

Faleminderit që ma besuat!

Faleminderit atyre që më votuan dhe atyre që votuan dikë tjetër.

I siguroj se do bëj maksimumin tim t’i përfaqësoj edhe ata denjësisht.

#Sëbashku do ia dalim!

Pas