Kronikë

U qëllua me kallashnikov pas sherrit për drutë e zjarrit, vdes 55-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:22 - 10/08/22 |
Opi Nion

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës, Luan Hushi, 55-vjeçari që u plagos me armë zjarri nga bashkëfshatari i tij në Fushë-Krujë.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Zgërdhesh, ku shtetasi Klodjan Keqi pas një konflikti në një zonë të pyllëzuar për dru zjarri plagosi me armë 55-vjeçarin.

Sipas Klan News Hushi u plagos në bark dhe u transportuan në reaminacion në spitalin ushtarak në Tiranë, ku dhe fatkeqësisht ndërroi jetë.

Ndërkohë mësohet se policia ka ngritur dhe dronin e po kontrollon zonën e pyllëzuar për të kapur autorin.

Pas