Kronikë

U plagos me armë zjarri, daja i 28-vjeçarit i vrarë në 2014 për pazare droge


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 20/04/22 |
Opi Nion

28-vjeçari Edi Reçaj, i cili u plagos me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Shkodër, rezulton të jetë nipi i Edmir Alisë, i vrarë në vitin 2014 për pazare droge.

Edmir Alija u ekzekutua në dhjetor të viti 2014, sëbashku me Edmond Batrën. Ai ka qenë një person i njohur për policinë i dënuar për armëmbajtje pa leje dhe tentativë vrasjeje.

Kujtojmë 28-vjeçari Edis Reçi, u plagos me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në këmbë rreth orës orës 22:00, në lagjen “Perash”, Shkodër./Opinion.al

Pas