Sport

U mund nga rusi Nurmagomedov, ja çfarë paralajmëron McGregor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:07 - 07/10/18 |
el ida

Ndeshja e cila fitoi vëmendjen e gjithë botës, ishte ajo mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor.

Ishte rusi Nurmagomedov ai i cili fitoi dyluftimin me irlandezin, megjithatë, situata shkoi shumë larg duke pasur grushtime edhe mes stafit.

Nurmagomedov madje doli edhe në publik, ku kërcënoi reperin e njohur Drake, i cili njihet si mbështetës i McGregor.

Pas dyluftimit sportistët u larguan nën masa të rrepta sigurie.

Një ditë më pas ka ardhur edhe reagimi i McGregor.

“Do të rikthehem”, shkruan ai nnë një postim në Instagram.

Pas