InstaBIZ

U fotografua me djalin e kryeministrit,moderatorja:Ja si qëndron e vërteta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:50 - 30/05/21 |
Opi Nion

Disa ditë më parë në media qarkulloi një foto e djalit të kryeministrit, Edi Rama nën shoqërinë e moderatores së sportit, Albana Bejko, teksa ishin duke ndjekur një ndeshje në stadium.

Pas aludimeve për një romancë dashurie mes tyre ka reaguar moderatorja, e cila ka folur në ora news, ku ka treguar të vërtetën lidhur me fotot.

Sipas Bejkos ajo dhe Gregu janë thjesht miq shumë të mirë dhe mes tyre nuk ka asgjë.

“Të pashqetësuar për kamerat, pikërisht për këtë arsye sepse jemi thjesht miq. Unë jam shumë private sa i përket gjërave të mija personale dhe nëse do të ishte e vërtetë nuk do të zgjidhja të shkoja me partnerin tim në një ambient pune. Sepse stadiumet praktikisht janë ambientet time te punës. Ne jemi miq prej kohësh edhe kemi parë një ndeshje kjo është e gjitha. Jo nuk jemi asgjë”, tha ajo./ Opinion.al

Pas