Kronikë

U dyshua për të shtëna me armë, policia: Ka humur jetën një 67-vjeçar…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 20/11/20 |
Opi Nion

Një 67-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në zonën e ish-bllokut në Tiranë si pasojë e një arresti kardiak.

Ngjarja u shënua rreth orës 13:30 minuta në rrugën “Ibrahim Rugova”

“Dyshohet si pasojë e një arresti kardiak, ka ndërruar jetë shtetasi P.S., 67 vjeç. Vijojnë veprimet me grupin hetimor për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”- informoi policia e Tiranes.

Fillimisht u dyshua se ishte vrasje, por policia hodhi poshtë informacionet paraprake dhe deklaroi se kishim të bënim me një vdekje natyrale./ Opinion.al

Pas