Aktualitet

U arrestua dje, Gjykata merr vendimin për këngëtarin Aleksandër Gjoka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:10 - 23/05/21 |
Opi Nion

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka është lënë sot në masën e sigurisë “arrest shtëpie”, pasi u vu në pranga ditën e djeshme teksa po drejtonte automjetin në gjendje të dehur.

Edhe para 2 vitesh Aleksandër Gjoka u arrestua për të njëjtën akuzë.

Gjoka u përfshi në një aksident në orët para të mëngjesit të djeshëm në zonën e Farkës dhe u transportua në spitalin e Traumës për shkak të lëndimeve të marra në aksident./Opinion.al

Pas