InstaBIZ

Tuna & Cozman bashkë me pushime, veç e veç në foto


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 14/11/15 |
root

Tuna dhe Cozman janë duke kaluar disa ditë pushimi pas një periudhe të gjatë koncertesh.

Ata janë duke pushuar ne Bahamas, por ne profilet e tyre në rrjetet sociale këngëtarët kanë postuar fotografi, por asnjë ku të shfaqen të dy.

Sic duket edhe pak kohë Tuna dhe Cozman do ti mbajne njerezit te lidhur, pas enigmes se tyre…

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas