Aktualitet

Troket në derë Bumçi, Grupi i Rithemelimit të PD sërish në selinë blu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:19 - 06/01/22 |
Opi Nion

Sikurse ishte lajmëruar, një grup anëtarësh të Komisionit të Rithemelimit i janë drejtuar këtë mesditë selisë blu.

Në pamje shfaqet Aldo Bumçi që troket në derë por dyert janë sërish të mbyllura.

Kujtojmë se edhe ditën e djeshme Grupi i Rithemelimit të PD, shkoi në seli dhe nuk mundën të hyjnë brenda pasi dyert ishin të mbyllura.

Pas