Kronikë

Tritol në derën e banesës së 44-vjeçarit në Pogradec


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:34 - 14/03/22 |
Opi Nion

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në portën e jashtme të murit rrethues të një banesë në fshatin Vërdovë në Pogradec.

 Sipas policisë, ngjarja është regjistruar rreth orës 22:50, ndërsa banesa është nën pronësi të Arben Xhukellari 44 vjeç.

 Si pasojë e shpërthimit, janë shkaktuar vetëm dëme materiale, ku është dëmtuar porta e jashtme e oborrit dhe xhamat e derës së jashtme së banesës.

 Policia po punon për identifikim, kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

 

Pas